הגעתם למקום הנכון!
הבלוג של זוגי

טיפים לארגון חתונה ולמה בכלל צריך מארגנת חתונות?

היי לכם,

שוב אני 🙂

אז הפעם אעסוק בכמה טיפים לארגון החתונה שלכם שהרבה מארגני חתונות מכירים וממליצים למתחתנים שלהם. לאחר מכן אסביר לכם למה צריך בכלל מארגן/מארגנת חתונות, מחירים של מארגנת חתונות ועוד.

  1. אז הטיפ הראשון שלי (ואני חוזרת עליו בכל פעם) הוא להתחיל לארגן את החתונה עם רשימת מוזמנים ראשונית ותקציב מוגדר. בלי זה תלכו לאיבוד, לא תדעו על מה אתם מוציאים כסף, לא תדעו כמה אורחים מדובר, תתחייבו לאולם על כמויות שאולי לא תוכלו לעמוד בהם וכו'.
  2. הטיפ השני, בעיקר לכלות שביניכן – תלכו עם מה שנוח לכן! אני יודעת, זהו יום החתונה שלכם, אבל עם כמה שהוא מיוחד (והוא מיוחד בהחלט) אל תשלמו על שמלות ונעליים שיקרעו לכם את הכיס או את ה"צורה" (סליחה על הביטוי) כי חבל! אתן אמורות להנות, לקפוץ ולבלות ואם זה לא יקרה, כל עבודת ארגון החתונה תלך לטמיון.
  3. טיפ שלישי, אל תתפתו ואל תבזבזו כספים מיותרים. על מה למשל? כל מארגני החתונות יגידו פה אחד – הזמנות, גימיקים, טבעות וכדומה. אני לא אומרת לא לעשות, אלא אני אומרת שהכל צריך להיות בטוב טעם ולא להשתגע במחירים. כי הרי בינינו תחשבו על עצמכם כשאתם מקבלים הזמנה – אתם קוראים מסתכלים וזורקים לפח (כולנו עושים את זה), יש הזמנות מקסימות במחירים שפויים (תפנו אליי אני אדריך אתכם).
  4. טיפ רביעי קל ופשוט במיוחד – הכינו רשימת ארגון לחתונה עם כל הדברים הגדולים והקטנים שתצטרכו ביום החשוב בחייכם, לדוגמה: נעלי ריקוד נוחות, עליונית לשמלת כלה בזמן החופה, דאודורנטים, אישור מהמקווה ועוד. בנוסף מומלץ להוסיף לרשימת ארגון לחתונה את מספרי הטלפון של הספקים השונים: DJ, מגנטים, רב (לא לשכוח גם את העד), בלונים… בקיצור כל מי שמגיע לחתונה ולא מביא צ'ק 😉
  5. טיפ חמישי וכמעט הכי חשוב – מנוחה לפני החתונה! להכל היה לכם זמן נכון? אז גם מנוחה היא לא פחות חשובה! תשתדלו לקחת לכם יומיים או אפילו שלושה ימי חופש לפני החתונה, לנקות את הראש, להשתחרר ולעשות מה שבא לכם.

מחפשים טיפים נוספים לארגון חתונה? – היכנסו לעשרת הדיברות (להוסיף קישור).

אז אחרי כל הטיפים לארגון חתונה מוצלח, למה אתם צריכים מארגני חתונות ומה המחירים של מארגנת חתונות?

אז בתור מארגנת חתונות, אני יכולה להגיד לכם שהדגש שלי הוא ללוות את הזוג מההתחלה ועד הסוף. אני דואגת לכל הפרטים הקטנים והגדולים בכל דבר ומול כל ספק, אני מלווה אותם ברגעי משבר, כעס, שמחה, צחוק וריגוש.

העבודה הצמודה מאוד חשובה לי ולא פחות לזוג, הם יכולים להיות רגועים ונינוחים כי הם יודעים שאני בתור מארגנת חתונות אשמור על האינטרסים שלהם ואדאג לכל מה שהם צריכים.

אז כמה זה עולה אתם שואלים?

יש המון מארגני חתונות וכל אחד גובה סכום אחר, אני בתור מארגנת חתונות גובה תשלום אחד מכל זוג שלי לא מכל מתי הוא מתחתן, כמה זמן אנחנו מארגנים את החתונה, כמה עולה החתונה או מתי התחלנו, המחיר הוא אחיד לכולם.

אני לא גובה עמלות או גוזרת קופונים על ספקים, לא גובה את התשלום מסך עלות החתונה אלא המחיר שלי הוא אחיד כאילו משלמים לכל ספק בחתונה.

כמה? מחיר סביר והוגן לכל כיס.

רוצים לשמוע עוד? הצטרפו אליי והירשמו לפגישת קפה עליי.

שלכם,

דניאל.

חזרה לבלוג