המלצות

ההמלצה של ליהי ועידו

“ "נתחיל מהסוף - החתונה שלנו יצאה לפועל באופן מושלם וקסום, מרגש וכנה, והקרדיט הולך לדניאל המופלאה מזוגי. ברגע ההיכרות שלנו איתה, 8 חודשים לפני החתונה, לא הבנו איך היא הולכת להכנס לחיים שלנו ואיך נמצא את עצמנו לא יכולים בלעדיה ועצובים עכשיו כשהכל נגמר. דניאל ליוותה אותנו לכל אורך הדרך, כמו מדריכת טיולים ותיקה בהר חלקלק, יודעת תמיד מה לעשות, איך לפתור בעיות, מרגיעה הורים, מתמקחת עם ספקים ממולחים, מחייגת בחיוג מהיר לכל בעל מקצוע באולם, לא נותנת לאף ספק לחפף אפילו בסנטימטר. דניאל היא הספק היחיד שדואג לכם- החתן והכלה- בתהליך החתונה, בין אם זה דאגה פונקציונלית או רגשית. בחתונה עצמה דניאל תפקדה כמו שדה, והייתה איש הקשר היחיד שדיברנו איתו כך שיכולנו להנות באופן מקסימלי מהאירוע ולהיות עם המשפחה והאורחים. אפילו בסוף החתונה, לא התעסקנו עם מעטפה אחת של תשלומים באולם שכן דניאל כבר דאגה שנכין הכל מראש וחילקה את הכל בעצמה. הצוות המהמם של דניאל דאגו לנו לכל אורך האירוע, בין אם זה לבוא ולשאול אותנו אם הכל בסדר או אם יש משהו שאנחנו צריכים, להביא לנו אוכל וקוקטיילים מהמטבח או לדאוג לייב לשינויים בסידורי ההושבה. אין ספק שללא דניאל לא היינו מצליחים להגיע לתוצאה הזו, וכל תיאור מפי מאות האורחים אישר את ההפקה המושקעת והמתקתקת שהיא הרימה. שאפו דניאל! אוהבים, ליהי ועידו" ”

ההמלצה של סתיו ואלירן

“ ד-דאגה
נ-נתינה
י-יושר
א-איכות
ל-להעריץ

דני שלנו כל מה שנרשום,נגיד ונספר ונדבר,לא ייתארו את ההרגשה והנתינה שקיבלנו ממך.
את בנאדם מאוד מיוחד ואמין!
עזרת לנו בכל תהליך ההכנות לקראת החתונה,חסכת מאיתנו המון כאבי ראש,יש בך המון מקצועיות ואכפתיות,ליוות אותנו לארוך כל הדרך ללא הפסקה,גם לדברים הכי קטנים היית שם בשבילנו,לא יודעים לתאר איך החתונה הייתה נראת בלעדיך,אנו מודים מכל הלב על השירות ,אהבה,החברות,הנתינה,והאמון שהענקת לנו,דני הפכת ממארגנת חתונות לאחות!
אוהבים המון ונמליץ בכל דרך אפשרית,שלך אלירן וסתיו בריג!!! ”

ההמלצה של ליהי ועידו

“ "נתחיל מהסוף - החתונה שלנו יצאה לפועל באופן מושלם וקסום, מרגש וכנה, והקרדיט הולך לדניאל המופלאה מזוגי. ברגע ההיכרות שלנו איתה, 8 חודשים לפני החתונה, לא הבנו איך היא הולכת להכנס לחיים שלנו ואיך נמצא את עצמנו לא יכולים בלעדיה ועצובים עכשיו כשהכל נגמר. דניאל ליוותה אותנו לכל אורך הדרך, כמו מדריכת טיולים ותיקה בהר חלקלק, יודעת תמיד מה לעשות, איך לפתור בעיות, מרגיעה הורים, מתמקחת עם ספקים ממולחים, מחייגת בחיוג מהיר לכל בעל מקצוע באולם, לא נותנת לאף ספק לחפף אפילו בסנטימטר. דניאל היא הספק היחיד שדואג לכם- החתן והכלה- בתהליך החתונה, בין אם זה דאגה פונקציונלית או רגשית. בחתונה עצמה דניאל תפקדה כמו שדה, והייתה איש הקשר היחיד שדיברנו איתו כך שיכולנו להנות באופן מקסימלי מהאירוע ולהיות עם המשפחה והאורחים. אפילו בסוף החתונה, לא התעסקנו עם מעטפה אחת של תשלומים באולם שכן דניאל כבר דאגה שנכין הכל מראש וחילקה את הכל בעצמה. הצוות המהמם של דניאל דאגו לנו לכל אורך האירוע, בין אם זה לבוא ולשאול אותנו אם הכל בסדר או אם יש משהו שאנחנו צריכים, להביא לנו אוכל וקוקטיילים מהמטבח או לדאוג לייב לשינויים בסידורי ההושבה. אין ספק שללא דניאל לא היינו מצליחים להגיע לתוצאה הזו, וכל תיאור מפי מאות האורחים אישר את ההפקה המושקעת והמתקתקת שהיא הרימה. שאפו דניאל! אוהבים, ליהי ועידו 

ההמלצה של לי ועידו:

“ דני הפכה את כל התהליך של החתונה שלנו לפשוט יותר, למדויק יותר ולנכון יותר.
החתונה שלנו הייתה מושלמת והמון בזכותה.
דני מביאה איתה המון אנרגיות חיוביות, ניסיון, מקצועיות, היא פשוט כייפית ומדהימה.
דני נכנסה לכולנו ללב ואין לנו מושג איך היינו עושים את זה בלעדיה.
מכל הלב - אל תהססו!!! ”

ההמלצה של רינתיה ואלדד:

“ עברו 8 חודשים מהחתונה של אלדד ושלי. ועדיין מורעפים במחמאות על חתונתינו. השאלה הראשונה ששאלתי
את דניאל מזוגי הייתה: האם יש סיכוי שהיא יכולה לסגור אולם תוך 3 שבועות? התשובה הייתה כן בבטחון מלא...
אזיז הרים כדיי שזה יתאפשר ...ומאותו רגע שינסה מותניים ותקתקה לנו הכל בצורה מושלמת, מקצועית, עם המון נועם, אהבה, אכפתיות, דיוק, קלילות, צחוק וכייף. ממליצה בחום ואהבה לזוגות שאוטוטו מתחתנים, עשו עמכם חסד ותנו לדניאל לתקתק לכם את הכל. אנחנו מלאי סיפוק שבחרנו בך. תותחית על. אין כמוך!! ”

ההמלצה של ירדן ואבירם:

“ לדנוש האחת והיחידה! אנחנו יודעם שאת ה-8.9.16 האורחים שלנו לא ישכחו עוד הרבה מאוד זמן.
בזכותך הערב החשוב בחיינו היה מושלם! ליווית אותנו מתחילת הדרך ועזרת לנו ממציאת האולם המושלם שהכי התאים לנו ועד ליום האירוע שבו הכל תקתק וזרם בזכותך!
היה לנו חשוב שיהיה לנו אירוע מושקע ולא יתפספס אפילו הפרט הכי קטן וששום דבר לא יתעכב אפילו בדקה ובלעדייך זה פשוט לא היה קורה!
לא תיארנו לעצמנו כמה נצטרך אותך לאורך כל ה-100 חודשים של תכנון החתונה וכמובן ביום החתונה לא היינו צריכים לדבר עם שום ספק או עם האולם כי את דאגת להכל! ואני לא יודעת איך הספקת אפילו לדאוג לנו למים ברחבה היית לנו זמינה 24/7 ואנחנו יודעים שקצת שיגענו אותך וכמה תזזת בשבילנו אפילו לדברים שפתאום רצינו לסגור יומיים לפני פשוט עשית את זה! ומעבר להכל הרווחנו חברה לחיים :)
אוהבים אותך מאוד ומחכים לתכנן איתך את האירוע הבא. ”

ההמלצה של מיי ואיתן:

“ דןדן שלנו אהובה,
כל המילים שנכתוב לא יכולות להסביר את מה שנתת לנו ומה שהענקת לנו. החשוב מכולם זה הרוגע. הידיעה שיש מישהו שמטפל בדברים ודואג להכל.
שיש מישהו שבאמת איכפת לו ולא רואה אותנו כעוד חתונה.
דניאל מיוחדת במינה- לא מחפשת לעשות "קופה" על הזוג, ורוצה בטובתו בלבד.
המון תודה על תהליך מדהים, צעד אחר צעד ועשיית הדברים בדיוק כפי שאנחנו רוצים, תוך שילוב של עצות מועילות.
תודה שנתת מעל ומעבר.
אוהבים אותך ויודעים ובטוחים שזה לא נגמר כאן.
ואתם- אל תחשבו פעמיים- ואנחנו פה להמלצות טלפוניות :]
תודה על אירוע מושלם דןדן, הרבה בזכותך. ”

ההמלצה של חן ואנה:

“ בזכות דניאל תקופת הכנה לחתונה תיזכר כתקופה כיפית,רגועה,מלאת הרפתקאות,פגישות עם אנשים טובים ומעניינים. דניאל עזרה לנו להוציא לפועל את מה שהיה במחשבותינו ולהגשים את זה במציאות. היא לוותה אותנו לאורך כל הדרך,הייתה עבורנו יד ימיננו וקלעה בול לטעם האישי שלנו. במהלך תקופת ההכנות לחתונה היא הפכה להיות הרבה מעבר למארגנת חתונה. אנחנו מוקירים לה תודה על העבודה מדהימה שהיא עשתה מכל הלב, עד עכשיו לא מפסיקים להחמיא על האירוע... ”

ההמלצה של מורן ומשה:

“ דניאל היית אלופה! המון תודה! הצלת אותנו בול במקומות שהיינו צריכים! ”

ההמלצה של קשת ורן:

“ דניאלוש את מלכה! אנחנו באמת אוהבים אותך,
לא רק כי את מארגנת חתונות טובה אלא כי את כזו וכי באמת אכפת לך.. ”

ההמלצה של אודליה ועידן

“ איך מתחילים לתאר את המארגנת המושלמת, שדואגת כאילו זאת החתונה שלה, שכל כך אוהבת את העבודה שלה, שבלעדיה החתונה לא היתה קוראת בכלל .

דניאל, תודה רבה רבה, יצאה חתונה מושלמת, בדיוק כמו שרציתי ודמיינתי לא יכולתי לבחור מארגנת ומפיקה טובה יותר. שוב תודה ”

ההמלצה של מאור ומוטי

“ "פשוט אין מילים!!!! השירות הכי מקצועי שאיי פעם נתקלנו בו! היחס החם והאפשרות לשאול או להעזר בכל שאלה הכי קטנה שהייתה לנו!!!! החשיבה על כל פרט ופרט מעבר לגבולות ההיגיון!! ההרגשה שיש למי לפנות ולהרגיש בחופשיות כי באמת לכל דבר יש את המענה הכי מהיר וחמים שיכול להיות! הדבר הראשון שאמליץ עליו זאת דניאל! קודם כל!! וחובה חובה חובה בכל אירוע! כדי שיהיה מושלם ולא פחות ממושלם! אין כמו דניאל בכל העולם אוהבים אותךךךך ולא היינו מתחתנים בלעדייך !" ”

ההמלצה של שני ויריב

“ When we decided to get married we had no idea where to start. We met Danielle through a mutual friend and gave her a list of all of the things we didn't want at our wedding, and she took that list and gave us a wedding we could have never dreamed of. Everything was done so professionally. She was always available for questions and even made sure to keep us excited when things were getting too hectic :). She knows weddings, she knows romance, and all she wants to do is see couples happy and in love. I would do it all over again if I knew I had Danielle by my side. 

מאור ומוטי

“ "פשוט אין מילים!!!! השירות הכי מקצועי שאיי פעם נתקלנו בו! היחס החם והאפשרות לשאול או להעזר בכל שאלה הכי קטנה שהייתה לנו!!!! החשיבה על כל פרט ופרט מעבר לגבולות ההיגיון!! ההרגשה שיש למי לפנות ולהרגיש בחופשיות כי באמת לכל דבר יש את המענה הכי מהיר וחמים שיכול להיות! הדבר הראשון שאמליץ עליו זאת דניאל! קודם כל!! וחובה חובה חובה בכל אירוע! כדי שיהיה מושלם ולא פחות ממושלם! אין כמו דניאל בכל העולם אוהבים אותךךךך ולא היינו מתחתנים בלעדייך !" ”

חמד וחגי

“ "זה הצד הלא מדובר של זה- זה פרוייקט שהוא הפקה ענקית.
לא היינו יכולים לעשות את זה בלי זוגי - החצי שלכם לארגון חתונה, דניאל המארגנת המעלפת, שהוציאה לפועל את כל החלומות שלנו.
חלמנו על חתונת שישי קלילה ופרחונית ביוני, אבל רצינו אותה ביום שני בערב בנובמבר.
רצינו וקיבלנו.
אני לא מבינה למה יש זוגות שמתחתנים בלי מארגנת, אין לי מושג איך הם עומדים בטירוף של חיפוש ספקים, פגישות, וכל הוואג'רס הזה. ואם כבר לקחת עזרה- אז את דני.
זו הדרך להנות מכל תקופת האירוסין ולא רק מיום החתונה." ”