הגעתם למקום הנכון!
הבלוג של זוגי

איך לארגן חתונה?

אז.. איך מתחתנים? מאיפה מתחילים? למי פונים? יש כל-כך הרבה אופציות שהמצב באמת עלול לבלבל אתכם.

בשביל זה אני פה, להסביר, להאיר, לייעץ, לארגן ולנסות ל"סדר" לכם את הראש.

נתחיל עם רשימת מוזמנים ראשונית ותקציב – זהו חוק למי שרוצה לדעת איך מתחתנים כמו שצריך! לא מתחילים לארגן חתונה בלי רשימת מוזמנים ראשונית ותקציב מוגדר, אחרת – נלך לאיבוד.

לאחר שאנו יודעים מה היעד שלנו, לצורך הדוגמא שיהיה לכם קל להבין אותי, כמות מוזמנים 300 אנשים (מתוכם נוריד 20% ועל כך נתחייב לאולם) בתקציב של 120,000 ₪.

זה אומר ש20% פחות ההתחייבות לאולם תהיה 240 אנשים בתקציב של 120,000 ₪ זה אומר שכל אדם "שווה" 500 ₪ – בתוך התקציב הזה יש לנו, מנה, אלכוהול, שמלה, איפור שיער, אטרקציות ועוד המון משתנים שמרכיבים לנו חתונה אחת שלמה.

כאן נעזר במחשבון החתונה של זוגי – רוצים לקבל אותו? הירשמו לפגישה ותקבלו ב-ח-י-נ-ם את הכלי שיעזור לכם להבין איך מתחתנים בחוכמה, לעשות סדר בבלאגן, ובכלל הוא ישמש אתכם גם כרשימת ארגון החתונה, יעשה לכם סדר בכל הספקים ויהווה עבורכם רשימת ארגון חתונה מסודרת ומאורגנת.

עד לפה בסדר? יופי! בואו נבין לעומק איך מתחתנים…

עם כל המידע שהשגנו כיצד מתחילים לארגן חתונה, אנחנו הולכים לראות אולמות/גני אירועים מומלץ לא ללכת ליותר מ-3 או 4 מקומות כי אחרת מאבדים את הראש ההתחייבות כמו שאמרתי קודם תהיה 240 אנשים שעלות המנה (כדי לכסות את כל הוצאות החתונה + לא להפסיד) לא תהיה מעל 320 ₪ (מחיר הגיוני לחלוטין).

כמובן שבפנים צריך להיכלל תקציב לתאורה והגברה שאותו גובה האולם / גן האירועים, אלכוהול ברוב המקרים לא יהיה שם ואם כן, הוא הבסיסי ביותר שאותו צריך ל"חזק" עם וואן גוך וויסקי טוב.

אחרי שיש לנו אולם/גן אירועים ויש תאריך אפשר להמשיך לארגן את החתונה שלנו בשקט.

כמובן שיש את כל הספקים – דיג'יי, צלם, אלכוהול, שמלה איפור שיער והרשימה עוד ארוכה.

אבל בסך הכל זו דרך טובה להתחיל לארגן את החתונה שלכם.

יש לכם שאלות? רוצים לדעת איך מתחתנים? לא סגורים איך לארגן חתונה? אתם מוזמנים לפנות אליי בכל שאלה או בעיה (גם אם לא סגרתם דרכי את ארגון החתונה).

שיהיה לכם בהצלחה והמון מזל טוב!

אל תתביישו לשאול, לבדוק לבחון ולברר על כל ספק וספק מולו אתם עומדים לסגור, בסופו של דבר זו החתונה שלכם ואתם אלה שצריכים להיות שלמים, שמחים ומאושרים עם ההחלטות הללו.

 

שלכם,

דניאל.

חזרה לבלוג